Sebastian Zięba. Jak prowadzę zdrowy tryb życia.

Jestem uczniem klasy 8 i mam 14 lat. Całe moje życie jest połączone ze sportem. Od młodych lat już próbowałem być fit i uprawiać różne sporty.

Na początku grałem w piłkę nożną do 12 roku życia w lidze mazowieckiej będąc w drużynie piłkarskiej. Wtedy w zimę zainteresowało mnie narciarstwo alpejskie. Narciarstwo uprawiałem już wcześniej lecz, jeździłem turystycznie. Zacząłem jeździć na trening w góry które były co tydzień i okazało się że, jestem w tym dobry, trener mnie chwalił i po kilku treningach powiedział iż, powinienem pojechać na jakieś zawody.

Na początku pojechałem na regionowe zawody w miejscowości Kluszkowce. Po tych zawodach zająłem 12 miejsce i trener powiedział że, mogę wystartować w pucharze Polski.

Na początku musiałem dołączyć do klubu. Zawody okazały się o wiele trudniejsze niż myślałem. Ustawienia tyczek były bardzo trudne i nie byłem gotowy na nie i po prostu wypadałem, ale to mnie tylko zmobilizowało do dalszego treningu. Aktualnie będę jeździł 3 rok w pucharze Polski w roczniku 2006-2005.

Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię oraz w zimę co tydzień w piątek wyjeżdżam do Zakopanego do swojego klubu i trenuje cały weekend i wracam w niedziele wieczorem. W tamtym roku zająłem 7 miejsce w pucharze Polski z którego się bardzo cieszę.

Jedna odpowiedź do “Sebastian Zięba. Jak prowadzę zdrowy tryb życia.”